eBooks

Pomocník pro domácí praxi

Stáhněte si zde sekvenci pro praxi v domácím prostředí. Každá obsahuje: ásánovu praxi s fotodokumentací, postup jak na to, účinky a playlist, který ti ji umožní smysluplně rozfázovat.

1. Energizující, podporující obranyschopnost a posilující plnou kapacitu plic:

Jógová- terapie-část-1.pdf

2. Zvnitřňující a prohlubující, podporující tok lymfy:

Jógová-terapie-část-II.pdf

3. Praxe k podpoře lymfatického, imunitního a respiračního systému:

Jógová-terapie-část-III.pdf

Jóga nidra

Nahrávka pro plnohodnotnou praxi této starobylé jógové techniky. Smyslem a účelem jóga nidry (jogínského spánku) je kultivovat takovou úroveň vědomí, jenž je podmínkou pro stav meditace, dále hluboká relaxace tělesných funkcí a v neposlední řadě také práce se smysly a nácvik bdělé a pronikavé pozornosti.
Má se za prokázané a to i moderní vědou, že praxe jedné jóga nidry (ideálně opakovaně pod jedním vedením a s nevelkými změnami) vydá za 4 hodiny kvalitního spánku, osvěží mysl, prohloubí prožívání a vytváří příležitost pro vhled.
Praktikuj tedy pod mým vedením tak často, jak uznáš za vhodné a připrav své fyzické tělo a těkavou mysl pro techniky směřující k meditaci. O těch zase příště 🙂
Máš-li dotazy? Chceš se stát odběratelem dalších akcí? Napiš na: yinyangyogovna@gmail.com
Můžeš přispět? 1552075013/0800

Vedená introspekce - meditativní techniky

Techniky nahlížení a hlubšího sebe-zkoumání praktikované pravidelně mohou mít následující benefity: vyrovnanější psychika, schopnost žít svůj život vědomě v přítomnosti, srovnání hormonální nerovnováhy, snížení tlaku, zvýšení sebe-vědomí a jiné.

V případě psychických obtíží vhodnost předem konzultuj s lékařem.
 
Přispěla nahrávka tvojí praxi? Dobrovolný příspěvek na účet: 1552075013/0800
Close Menu