Workshopy a semináře

Nadcházející akce YIN YANG YOGOVNY

 

1.6.2019 (10:00-18:00) Cyklus 5 prvků – OHEŃ

Místo: Jógacentrum Velehradská 21, Praha 3, cvičebna A.

Srdečně vás zveme na ponořeni se do tajů jednotlivých prvků dle TČM, pojďte je prožít ve svých tělech a zároveň lépe pochopit jejich fungování a souvislosti.

Pokračujeme v souladu s přírodou prvkem Ohně. Ročním obdobím ohně je léto, doba pěstování a dorůstání, upevňuje se nové. V létě je třeba pěstovat jang. Budeme prozkoumávat fyzické, mentální i emocionální kvality související zejména s drahami srdce a tenkého střeva.

Podpoříme naši krev a cévy, ale i naši paměť. Emocí ohně je radost, láska, vášeň, nadšení, ale i zášť a nervozita.

Celý den budeme praktikovat Yin Yogu, aneb akupunkturu bez jehel, a uzdravující Jógovou terapii. Prvek ohně osvětlíme z pohledu tradiční čínské medicíny, vhodné dietetiky a zacvičíme si qigong.

Seminář je vhodný pro všechny se zájmem o vnitřní práci a směřuje k podpoře (znovu)zrození, k osobní transformaci.

Lektoři: Dáša Vaďurová a Jana Arcimovičová – publicistka, tradiční čínská medicína, qigong. Jana se dlouhodobě zabývá alternativními metodami léčby, bylinkami, dietetikou a qigongem. Na toto téma napsala i několik knih a množství článků. Zdraví chápe jako důležitou podmínku pro to, abychom žili v harmonii s vesmírem a mohli se duchovně rozvíjet. Na semináři se zaměří na prvek oheň z pohledu tradiční čínské medicíny a zacvičí si s vámi qigong. 

Cena 1700,-. Přihlášení na: yinyangyogovna@gmail.com  

POSLEDNÍ 3 VOLNÁ MÍSTA

 

14.-16.6.2019 (10:00-18:00) Léčivá jóga na samotě u Vodnářů, intenzivní, s tancem, vůněmi a zdravou stravou

Místo: Chalupa U Vodnářů, Lučkovice 51, 398 04 Mirotice

Čas léta – elementu Ohně probouzí hřejivé energie v našem srdci i v našem těle. Srdce je to pravé místo pro lásku, radost, harmonii a vášeň, pro naše skutečné sebenaplnění. A proto je dobré o něj vnímavě pečovat.
Pomocí jógy, tance, vůní a zdravé stravy s vámi budeme v malebné krajině Jižních Čech sdílet jak na to.

Na co se těšit:
9 hodin Jógy a Meditace (Hatha jóga, Yin jóga a Jogová terapie)
Tanec a Aromaterapie
Zdravá vegetariánská kuchyně v podání Petry Zemanové
Klidné prostředí vhodné pro kontemplaci
Útulné pokoje pro 3-5 lidí

Lektoři:

Alice Joštová – Dynamická hatha flow jóga a Jemné jógové ladění: zaměříme se zejména na pochopení a práci s tělem, na jeho limity i možnosti, a na to, abychom se na své tělo maximálně soustředili, a abychom tak svou mysl koncentrovali na přítomný okamžik.

Dáša Vaďurová – Yin Yoga aneb akupunktura bez jehel a uzdravující Jógová terapie: provedu Vás dvěma jógovými přístupy, kdy se prostřednictvím vědomého dechu ponoříme hlouběji do nitra a životní energií budeme působit v místech s bolestí a napětím.
Léčivá jóga bude zejména o dechu a jeho spojení s tělem a pohybem a také o vědomé koncentraci.

Petra Pathrami Zemanová – Protanči se k sobě – intuitivní tanec nás provede naším tělem blíže k hlubšímu vnímání sebe a našich přirozených instinktů. Namícháme si svůj osobní přírodní parfém z esenciálních olejů, který nás podpoří v naší aktuální životní situaci. Čeká nás lahodná zdravá strava v souladu s ročním obdobím.

Za kolik:
Celkem 3400 Kč, při přihlášení a zaplacení zálohy do 30.4.2019, jinak 3600 Kč.
Zahrnuje: ubytování, plnou penzi, všechny lekce jógy a meditace

Své místo si, prosím, rezervujte na alice@yog-a-live.cz (kapacita omezena na 11 míst) a zaplacením zálohy ve výši 2000Kč na č.účtu 1334714016/3030.

O podrobnější podobě programu budeme včas informovat.
Těšíme se Dáša&Alice&Petra

POSLEDNÍ 4 VOLNÁ MÍSTA

 

22.6. (10:00-14:00) Zažehni svůj Oheň – letní yin yogová praxe

Místo: YOGA & ART, Bělohorská 262/35, Břevnov, Hlavní Město Praha

Letní slunovrat odstartovává nejdynamičtější část roku.

Z pohledu tradiční čínské medicíny je prvkem léta Oheň, jenž znamená duševní vývoj, inspiraci, intuici, zvědavost, zájem a učení.

Z emocí jsou s ohněm spjaty láska a radost, zášť, nervozita a pocity viny. Element ohně souvisí s energetickými drahami Srdce, Tenkého střeva a Pericardu (osrdečníku), budeme působit na náš cévní a krevní systém.

Na worshopu se naučíte, jak se zpomalit, jak prozkoumávat svou jemnou povahu, která se objeví, když získáte hlubší pochopení vaší mysli, vašeho vnitřního emočního světa a blokád, které vás brání v tom, abyste žili autentický život.

Cílem tohoto semináře Yin Yogy je předat nástroje, které vám pomohou posunout vaši jógovou praxi na hlubší úroveň. Zaměříme se především na horní polovinu těla: hrudník, bránicí solar plexus a paže.

Seminář je vhodný pro každého, koho zajímá tělo, duše, mysl a vědomá práce s nimi. Vítány jsou i těhotné ženy s prospívajícím těhotenstvím.

Cena: 800.- Přihlášení: 774 150 760, info@yoga-art.cz

 

8.6.2019 10:00-13.00 TERAPEUTICKÁ JIN JÓGA

Místo: YOGAME STUDIO, Národní 340/21, 110 00 Praha 1

Přijměte pozvánku na zastavení, doplnění a přizvěte do svého těla a mysli také druhou, pomalou, klidnou, chladivou, yinovou část.

Můžete se těšit na Yin jógu a jógovou terapii, práci s dechem a meditaci pod vedením Dáši Vaďurové.

Ponoříme se do ticha, a to především vnitřního, budeme praktikovat Yin Yogu, aneb akupunkturu bez jehel, a uzdravující Jógovou terapii. Prostřednictvím vědomého dechu se pohroužíme hlouběji do nitra a životní energií budeme působit v místech s bolestí a napětím. Praxí zakusíme propojení dechu, těla a pohybu a také vědomou koncentraci. Meditační praxe povede k vědomí těla, ustanovení klidu a zostřené pozornosti.

Půjde o pomalý, meditativní a hluboce relaxační yinový workshop, který nás podpoří ve zpomalení, uvolňování a dovolí nám prozkoumávat naši vnitřní krajinu. Budeme se učit sebereflexi a přijetí.

Ambicí semináře je také představit vám a předat soustavu jógových cvičení ovlivňující hlavní energetické okruhy dle tradiční čínské medicíny.

Yin jóga je stále populárnější styl jógové praxe. Skutečností je, že mnozí z nás vedou rychlý, náročný a stresující  život. Prostřednictvím Yin Yogy se projevíme jako půvabné, jemné bytosti, plující klidně a bez horečného pádlování.

Zakusíme napětí a těsnost a vědomě ji projdeme až k realizaci naší hluboké, niterné potřeby pro relaxaci a uvolnění.

Prostřednictvím ticha si dovolíme uvědomit různé pocity v těle a kolísání mysli, emocí a dechu.

Cena: 850-, přihlášení: http://www.yogame.cz/kurzy/191-terapeuticka-jin-joga/

Pozn: U všech akcí změna lektorů vyhrazena.

STORNO PODMÍNKY: Pokud jste zaregistrován/a a provedl/a jste platbu, na workshop se však nemůže dostavit a řádně se neomluvíte nejpozději 14 dní před dnem konání, je nevratná celá zaplacená částka. Své místo však lze vždy převést na jinou osobu.

Plakáty k akcím

Close Menu