Workshopy a semináře

Nadcházející akce YIN YANG YOGOVNY

Tělo v emocích, emoce v těle  NOVINKA

„Naše nejniternější přesvědčení jsou ztělesněná a dokud nezačneme prožívat bolest skrze naše tělo, budou ovládat náš život, i když jim mentálně rozumíme.“ (Tree Stauntonová)

Srdečně vás zveme na 5 společných setkání, jejichž cílem je uchopit a zažít vztah k sobě (k tělu i emocím), a to prostřednictvím biodynamické bodyterapie, terapeutické jógy a introspektivních technik.  

·         V pěti segmentech těla

·         V pěti sobotních odpoledních

·         Ve struktuře i impulsech

·         Při cvičeních v párech, ve skupině či individuálně

Propojíme se s vlastním prožíváním přes tělo, můžeme zažít úlevu, vhled či zcela nový pocit v rovině fyzické i emoční.

Seminář nabízí bezpečný a laskavý prostor pro všechny, kdo chtějí zjistit, co nabízí bodyterapie a terapeutická jóga a získat nový pohled a inspiraci do svého života, rádi pracují v prožitkové rovině nebo potřebují pouze ulevit od nahromaděného stresu a touží stát se sebe-vědomější.

Zažijeme biodynamický tanec, verbální i neverbální techniky inspirované biodynamickou bodypsychoterapií a dalších na tělo zaměřených směrů. Dotkneme se práce s vybranými segmenty těla (nohy, pánev, bránice, krk,aj.) a témat s nimi spojenými, včetně toho, co za klíčové téma se objevuje právě vám.

Přijměte pozvání a propojte se k sobě a tím i k druhým. Propojení je živost, autenticita, uvolnění a schopnost být tady a teď.

 

Termíny: soboty 2.dubna 2022, 7.května 2022 (pánev a její obsahy, ženství, matka, mateřství, bezpečí, aj.), 28. května 2022 (bránice, boj, útěk, stres), 11. června 2022 (hrudník a záležitosti srdce), 25.června 2022 (krk a hlava, komunikace, sebevyjádření, vyšší moc)

Čas: 12-16hod

Místo: Yoga and Art, Náměstí Jiřího z Poděbrad 1658, Praha 3

Cena: 1500,-/jednotlivě

Přihlášení: yinyangyogovna@gmail.com

 

Lektorky:

Dáša Vaďurová – Instruktorka jógy a meditace, jógová terapeutka – Dáša chápe jógu a také starodávné introspektivní techniky jako prostředek sebepoznání, dokonalé zrcadlo, bezpečný přístav ve vibrujícím oceánu vnitřního i vnějšího světa, psycho-spirituální systém. Představí Vám, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a meditaci. Jak nahlédnout do nitra, pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe. Více o Dáši na: www.yinyangyogovna.cz

RNDr.Martina Hůlková,PhD – molekulární bioložka a biodynamická bodypsychoterapeutka, také žena ve výcviku mateřských vědomých přístupů, kde hlavními školiteli jsou mé děti. Autorka projektu Den Naděje www.dennadeje.cz , věnovaný rodičům po ztrátě dítěte. Provází své klienty na cestě růstu a sebepoznání, která ne vždy vede komfortní zónou. Důležitost přikládá hlavně rozvoji schopnosti překonat překážky, které se ve chvíli, kdy se je podaří integrovat, stávají na cestě k sobě důležitými milníky. Pracuje biodynamicky, což pro ni znamená, že se s klienty dívá na to, co chybí nebo co je nedokončeno a brání tedy dalšímu postupu, posunu či úlevě.

 

 

23.9.-25.9.2022 Víkend v ústraní s jógou, biodynamikou a meditací Statek Lozice u Chrudimi Poslední 2 volná místa

Zastřešujícím tématem budou emoce a vnitřní práce s nimi.

Cena: 4400 Kč (zahrnuje ubytování, stravu a lektorné)
Kontakt a přihlášení: yinyangyogovna@gmail.com

Lektoři: Dáša Vaďurová a Martina Hůlková

 

Pozn: U všech akcí změna lektorů vyhrazena.

 

STORNO PODMÍNKY: Pokud jste zaregistrován/a a provedl/a jste platbu, na
workshop se však nemůže dostavit a řádně se neomluvíte nejpozději
14 dní před dnem konání (jde-li o jednodenní akci), respektive 21 dní (v případě vícedenních akcí), je nevratná celá zaplacená částka. Své místo však lze vždy převést na jinou

 

Plakáty k akcím

Proběhlé akce

Close Menu