Workshopy a semináře

Nadcházející akce YIN YANG YOGOVNY

 

 1.3.2020 (10:00-13:00) Yin Yoga: Koupel v uvolnění, Jóga studio Krymská, Krymská 18, Praha 10

 

 Zimní období je tradičně spojeno s prvkem Voda. Ta v nás i kolem nás symbolizuje zrození, životní sílu, přizpůsobivost, plynulost, cestu, hloubku, emoce a moudrost.  Zvýšené pozornosti je třeba věnovat tzv. vodním drahám, tedy ledvinám a močovému měchýři.

 

V prodloužené yinové praxi rozproudíme tok energie, znovuobnovíme životní vitalitu a proud vody v těle. Povzbuzení energie (chi) zejména podél páteře, v našich kyčlích a kolenou, nás dokáže pohnout ze stagnace v životě a pomůže nám posunout se s našimi záměry vpřed, nastavit mysl, tělo a život pro úspěch, než dorazí jaro.

 

Cena: 550 Kč vč. DPH

Kontakt: info@jogakrymska.cz

Přihlášení: https://www.jogakrymska.cz/akce/

Počet míst omezen!

 

 

28.3.2020 (10:00-13:00) Yin Yoga: Podpora imunity a očisty, Jóga studio Krymská, Krymská 18, Praha 10

 

Tak jako příroda vstupuje na jaře do cyklu obnovy, růstu a expanze, také energie v nás nahrává kreativitě, přípravě nových plánů. Jarní období je spojeno s prvkem Dřevo, s játry a žlučníkem, které podporují přirozené trávicí a detoxikační funkce těla.

 

V prodloužené yinové praxi využijeme příležitost zbavit se starých nechtěných vrstev a třeba i šance začít znovu. Povzbuzení energie (chi), zejména prostřednictvím rotací a otevřením třísel, dokáže pohnout stagnacemi v těle, rozproudit po zimě unavenou energii tak, aby nás posílila a očistila.

 

Cena: 550 Kč vč. DPH

Kontakt: info@jogakrymska.cz

Přihlášení: https://www.jogakrymska.cz/akce/

Počet míst omezen!

 

8.5.- 10. 5. 2020 Jógové ústraní v Ekocentru Loutí, víkendový kurz

Pojeďte se s námi zastavit a spočinout v srdci krásné a čisté přírody, zavrtat sami do sebe a přesto se otevřít novému, osvěžit a obnovit jednotu s tím, co nás obklopuje i přesahuje. V průběhu těchto tří dní věnovaných tématu Otevřenost vás provedeme jógovou praxí, terapií, meditací i prací s dechem. Budeme se věnovat pouhé všímavosti a usebrání, vědomému a zdravému pohybu, dopřejeme si samostatnou meditaci v přírodě.

Lektorky: Dáša Vaďurová, Karin Pešlová

Místo: Ekocentrum Loutí, ubytování (4-lůžkové pokoje), plná penze zdravé vegetariánské stravy

Cena: 3990,- zahrnuje ubytování, stravu, pronájem cvičebního sálu (zajištuje Ekoncentrum, cena 2290,-) a lektorné za celý program (1700,-) Záloha 1700,- Storno podmínky: při zrušení pobytu do 31.3. 2020 vrácení celé zaplacené zálohy. Později je záloha nevratná. Můžete však poslat náhradníka.

Rezervace: na www.jogakrymska.cz/akce nejpozději do 31.3.2020

Orientační program:

Pátek 
2 lekce – Rozhýbání, protažení, otevírání hrudníku, Jin yoga a relaxace, meditace

Sobota 
– ráno – 2 lekce – Ranní jógové (s)plynutí, Jin yoga a Jógová terapie
– odpoledne – pobyt a pohyb v přírodě, meditace v chůzi 
– večer – 2 lekce – Hatha jóga, Dechové techniky a večerní meditace

Neděle
2 lekce – Ranní jógové (p)ozdravení a Jógová terapie

Dáša Vaďurová (37): Instruktorka jógy a meditace, jógová terapeutka. Dáša chápe jógu jako prostředek sebepoznání, dokonalé zrcadlo, bezpečný přístav ve vibrujícím oceánu vnitřního i vnějšího světa, psycho-spirituální systém. Představí vám, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a meditaci. Jak nahlédnout do nitra, pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe.

Karin Pešlová (51): Instruktorka jógy a jógové terapie (trenér 1. stupně FTVS UK). Každou praxi jógy vnímá jako svátek, sdílení, cestu k harmonii, jednotě, k sobě samému. Ať je to práce s tělem, dechem či vnitřní pozorností na jógovém kurzu nebo v běžném životě. Propojuje klasické pojetí jógy s potřebami a možnostmi současného člověka.

 

 

Pozn: U všech akcí změna lektorů vyhrazena.

 

STORNO PODMÍNKY: Pokud jste zaregistrován/a a provedl/a jste platbu, na
workshop se však nemůže dostavit a řádně se neomluvíte nejpozději
14 dní před dnem konání, je nevratná celá zaplacená částka. Své místo však
lze vždy převést na jinou osobu.

 

 

Plakáty k akcím

Proběhlé akce

Close Menu