Workshopy a semináře

Nadcházející akce YIN YANG YOGOVNY

22.2.-24.2.2019 LÉČIVÁ JÓGA NA SAMOTĚ U VODNÁŘŮ – intenzivní, s tancem, vůněmi a zdravou stravou

Místo: Chalupa U Vodnářů, Lučkovice 51, 398 04 Mirotice

Zveme Vás do malebné krajiny Jižních Čech. Léčivá jóga bude zejména o dechu a jeho spojení s tělem a pohybem a také o vědomé koncentraci.
Na co se těšit:
9 hodin Jógy a Meditace (Hatha jóga, Yin jóga a Jogová terapie)
Tanec a Aromaterapie
Zdravá vegetariánská kuchyně
Klidné prostředí vhodné pro kontemplaci
Útulné pokoje pro 3-5 lidí
Lektoři:
Alice Joštová – Dynamická hatha flow jóga a Jemné jógové ladění, Dáša Vaďurová – Yin Yoga a Jógová terapie, Petra Pathrami Zemanová – intuitivní tanec, výroba parfému, zdravá strava .
Cena 3400 Kč, při přihlášení a zaplacení zálohy do 31.1.2019, jinak 3600 Kč.
Zahrnuje: ubytování, plnou penzi, všechny lekce jógy a meditace
Své místo si, prosím, rezervujte na alice@yog-a-live.cz (kapacita omezena na 11 míst) a zaplacením zálohy ve výši 1000Kč na č.účtu 1334714016/3030.

KAPACITA NAPLNĚNA.

 

9.3.2019 10:00-14.00 Terapeutická jóga

Místo: YOGA & ART, Bělohorská 262/35, Praha 6-Břevnov.

Přijměte pozvánku na jógovou, ve skrze léčivou praxi, takovou, která osloví naše tělo a mysl tak, abychom z praxe vyšli zdravější a o něco více (sebe)vědomí.

 Seminář se zaměří na terapeutické využití technik a principů jógy ke zmírnění specifických problémů fyzických, duševních a / nebo duchovních. Půjde především o osvojení správného dýchání a jeho vlivu na mysl, tělo a psychiku a na vědomé propojení dechu a pohybu.

Praxí terapeutické jógy neposilujeme jenom svaly, ale uvolňujeme energetické dráhy a podporujeme plynulé proudění energie. Zapojením pomalejšího, vědomějšího a cíleného pohybu a dechu předcházíme nerovnováhám v těle i psychice, posilujeme jednotlivé orgány v těle a harmonizujeme nervovou soustavu.

Vedlejším produktem je také účinná aktivace lymfatického systému, jíž se doplňuje energie, zlepšuje nálada i celkový duševní stav.

Můžete se těšit na propojení restorativní jógy, jemné jógy, práce s dechem a meditací.

Cena: 800-, přihlášení: 774 150 760, info@yoga-art.cz

 

16.3.2019 (10:00-18:00) Cyklus 5ti prvků – DŘEVO

Místo: Jógacentrum Velehradská 21, Praha 3, cvičebna A.

V rámci tohoto semináře se společně ponoříme do tajů prvku Dřevo, prožijeme jej ve svých tělech a zároveň lépe pochopíme jeho fungování a souvislosti.

Práce bude o novém počátku, o získávání odvahy a růstu a kreativitě.

Dřevo, jako jaro v rámci ročních období, je o přípravě nových plánů, které se uskuteční v létě. Budeme prozkoumávat fyzické, mentální i emocionální kvality související s drahami jater a žlučníku. Podpoříme naše nervy, šlachy i zdraví očí.

Hlavní emocí prvku je hněv v pozitivním (vynalézavost, tvořivost, fantazie, originalita) i negativním aspektu (zlost, agresivita, nenávist)

Celý den budeme praktikovat Yin Yogu, aneb akupunkturu bez jehel, a uzdravující Jógovou terapii. Využijeme jak Qi-gong, tak meditační praxi, které nás navrátí ke zrození.

Lektoři: Dáša Vaďurová a Petuka Arcimovičová – Tradiční čínská medicína, Qigong, fyzioterapie: Cena 1700,-. Přihlášení na: yinyangyogovna@gmail.com  

POSLEDNÍCH 6 VOLNÝCH MÍST.

30.3. 2019 (11:30-15:30) Putování po čakrách Anahata

Místo: yogAlive, Mánesova 84, Praha 2 – Vinohrady

Připojte se k putování svým fyzickým, mentálním i emocionálním tělem a probuďte léčebný a (sebe)poznávací potenciál nového jógového seriálu o čakrách. Pokračovat budeme vědomou prací s jednotlivými energetickými centry. Anahata, čakra symbolizuje uvědomění a projev lásky k sobě a ostatním, soucit, přijetí, vděčnost a laskavost. Jde o centrum našich pocitů, dávání a přijímání lásky.

Anahata čakra se nachází se uprostřed hrudníku, na úrovni srdce. Odpovídající endokrinní žlázou je brzlík, který i v dospělost úzce souvisí s naší imunitou.

Nevyváženost srdeční čakry může vést k:
• emoční bolesti
• nedostatku soucitu
• nerozhodnosti
• závislosti ve vztazích
• k pocitu odpojení se od sebe
• ke strachu z odmítnutí a opuštění
• k nízké sebeúctě a drsné sebekritice

Cena: 700 Kč. Rezervace a přihlášení na:.cz, alice@yog-a-live.cz .

POSLEDNÍCH 6 VOLNÝCH MÍST.

13.4.2019 10:00-14.00 PROČ NA DECHU ZÁLEŽÍ

Místo: YOGA & ART, Bělohorská 262/35, Praha 6-Břevnov.

Mysl, tělo a dech jsou spolu propojeny a vzájemně se ovlivňují. Dýchání je ovlivňováno našimi myšlenkami a myšlenky a fyziologie mohou být ovlivněny našim dechem. Naučit se vědomě a pozorně dýchat je čtvrtým dílem z Patandžaliho Osmidílné jogínské cesty a je velmi cenným nástrojem, který pomáhá obnovit rovnováhu v mysli a těle.

V tomto semináři zakusíme a prozkoumáme svůj dýchací proces. Zaměříme se na nejzákladnější a nejúčinnější jógové dechové techniky, aby naše praxe, ale i bytí v denním životě, bylo lehčí, zdravější a vědomější.

Seminář je vhodný pro všechny, začátečníky i pokročilé, kontraindikací není ani těhotenství, ba naopak.

Seminář povede Dáša Vaďurová : Instruktorka jógy a meditace, jógová terapeutka. Dáša chápe jógu jako prostředek sebepoznání, dokonalé zrcadlo, bezpečný přístav ve vibrujícím oceánu vnitřního i vnějšího světa, psycho-spirituální systém. Představí Vám, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a meditaci. Jak nahlédnout do nitra, pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe.

Cena: 800-, přihlášení: 774 150 760info@yoga-art.cz

 

28.4.2019 12:30-16:00 JINOVÉ PLYNUTÍ

Místo: Yoga Karlín, Březinova 13, Praha 8

Praxí asán jógy meridiánů uvolníme a zaktivníme energetické dráhy (meridiány) dle tradiční čínské medicíny tak, aby v nich plynule proudila energie, nedocházelo k energetickým blokádám a k dalším problémům jednotlivých orgánů ležících na energetických drahách.

Osvojením pomalejšího, vědomějšího a cíleného pohybu a dechu budeme předcházet nerovnováhám v těle i psychice, posílíme jednotlivé orgány v těle a zharmonizujeme nervovou soustavu.

Vedlejším produktem bude také účinná aktivace lymfatického systému, jíž se doplňuje energie, zlepšuje nálada i celkový duševní stav.

Můžete se těšit na Yin jógu , práci s dechem a meditaci.

Půjde o pomalý, meditativní a hluboce relaxační yinový workshop, který nás podpoří ve zpomalení, uvolňování a dovolí nám prozkoumávat naši vnitřní krajinu. Budeme se učit sebereflexi a přijetí

PLATBA A REZERVACE
Early bird cena (do 31. 3.): 649 Kč
Běžná cena: 729 kč, přihlášení
https://yogakarlin.cz/nabidka/jinove-plynuti/?fbclid=IwAR3hJJ2wHOzn-h09d8b1JX3AtuQTLtxlRfHZN5m1gmBa_vLrKWN6i1DYatU

 

Pozn: U všech akcí změna lektorů vyhrazena.

STORNO PODMÍNKY: Pokud jste zaregistrován/a a provedl/a jste platbu, na workshop se však nemůže dostavit a řádně se neomluvíte nejpozději 14 dní před dnem konání, je nevratná celá zaplacená částka. Své místo však lze vždy převést na jinou osobou

Plakáty k akcím (vhodné pro tisk)

Close Menu