Workshopy a semináře

Nadcházející akce YIN YANG YOGOVNY

PROBĚHLÉ AKCEDALŠÍ NA JAŘE 2020

14.9.2019 TERAPEUTICKÝ WORKSHOP SEBELÉČENÍ POMOCÍ ÁJURVÉDY A JÓGY 10:00-18:00 s Terezou Lindauerovou

Jógacentrum Velehradská 21, Praha 3

Zveme vás na unikátní, jednodenní, workshop během kterého se naučíte, jak v běžném životě pracovat se svou myslí a tělem tak, aby vše fungovalo v souladu.
Seminář bude založený na prakticky využitelných základech, získáte tak „ucelený malý návod“, jak prožít život harmonicky, navzdory hektické době.

Na co se můžete těšit:

Dopoledne:
Abyste mohli správně pracovat se stravou a vytvořili si správné návyky vhodné pro váš typ, je z pohledu ájurvédy nutné, abyste byli individuálně diagnostikováni. Proto každého účastníka semináře diagnostikuje ájurvédská terapeutka Tereza Lindauerová, pomocí pulsu, jazyka a nehtů a určí tak jeho jedinečný typ.

Jógová terapeutka, Dáša Vaďurová chápe jógu jako prostředek sebepoznání, bezpečný přístav ve vibrujícím oceánu vnitřního i vnějšího světa, psycho-spirituální systém. Představí vám, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a meditaci. Jak nahlédnout do nitra, pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe. Poté bude následovat sdílení prožitků z proběhlé jógové praxe.

Aby taková ájurvédsko-jógová terapie mohla probíhat v klidu a s důrazem na individuální přístup, rozhodly jsme se rozdělit účastníky do dvou malých skupinek.

Odpoledne:
Po dopoledním programu a obědové pauze navážeme odpolední částí v níž se dozvíte, jak se stravovat podle ájurvédy, co je vhodné pro váš typ, jak pečovat o své tělo kosmetikou i bylinkami. Vytištěný bude i „malý manuál“ včetně několika receptů pro ájurvédskou inspiraci.
Dáša každému účastníku dle proběhlé diagnostiky doporučí, kudy se na své cestě ubírat při práci s tělem. Ne vždy to, k čemu tíhnu je pro mne vhodné .

Pro zájemce bude možné si objednat oběd vytvořený dle základních principů ájurvédské kuchyně.

Cena celodenního workshopu: 1900 Kč
Cena ájurvédského oběda 150 Kč
Kontakt a přihlášení: yinyangyogovna@gmail.com

 

15.9.2019 11:00-13:00 TERAPEUTICKÁ JÓGA Pro občany Prahy 10 je workshop zdarma!!! Rezervace na www.jogakrymska.cz/akce

 

22.9.2019 FESTIVAL EVOLUTION Jóga a její léčebný potenciál Představí jógu jako prostředek sebepoznání, dokonalé zrcadlo, bezpečný přístav ve vibrujícím oceánu vnitřního i vnějšího světa, psycho-spirituální systém. Zakusíme, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a meditaci. Jak nahlédnout do nitra, pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe.

 

28.9.2019 CYKLUS 5 PRVKŮ – ZEMĚ A KOV 10:00-18:00 

V rámci tohoto semináře se společně ponoříme do tajů prvků Země a Kov, prožijeme je ve svých tělech a zároveň lépe pochopíme jejich fungování a souvislosti.

Země v přírodě i v nás je prvkem transformačním, je nejhustší formou energie představující pevnost, stabilitu, oporu, princip soudržnosti. Fyziognomicky je spojená s chodidly, nohama, kostrčí a spodními zády.
Souvisí s orgánem sleziny a žaludku. Podíváme se, jak ovlivňuje trávení potravy a také prožitých emocí, jakou mají spojitost se svaly a jak tyto orgány posílit, když děláme moc sedávé práce nebo často přemítáme nad životem.

Práce s prvkem Kovu bude o plicích a tlustém střevě, o zdokonalovaní a sebeúctě, pevnosti a lpění. Naučíme se cviky na uvolnění smutku a posílení radosti. Kov nám dává do života strukturu, řád, který je potřeba úplně stejně jako svobodný pohyb bez pravidel. Budeme si povídat o těchto kvalitách.

Celý den budeme praktikovat Yin Yogu, aneb akupunkturu bez jehel, a uzdravující Jógovou terapii. Využijeme jak Qi-gong, tak i meditační praxi. Součástí bude povídání o stravě pro jednotlivá období.

Kdy: sobota 28.září 2019 (10:00 – 18:00)
Kde: Jógacentrum Velehradská 21, Praha 3
Cena: 1.700 Kč
Kontakt a přihlášení: yinyangyogovna@gmail.com
Pro velký zájem doporučujeme včasnou rezervaci místa.

Lektoři:
Dáša Vaďurová : Instruktorka jógy a meditace, jógová terapeutka. Dáša chápe jógu jako prostředek sebepoznání, dokonalé zrcadlo, bezpečný přístav ve vibrujícím oceánu vnitřního i vnějšího světa, psycho-spirituální systém. Představí Vám, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a meditaci. Jak nahlédnout do nitra, pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe.

a

Petu Arcimovičová – Tradiční čínská medicína, Qigong, fyzioterapie. Petu se dlouhodobě věnuje cvičení qigong, používá ho jako každodenní prostředek pro podporu udržení si energie a zdraví. Zajímá se o filosofie různých národů, inspiruje se z nich a hledá tak cestu sama k sobě a vnitřnímu míru. Na semináři vám představí pohled tradiční čínské medicíny na element dřevo, naučí vás některé qigongové cviky a otevře i práci s hlasem.

 

Pozn: U všech akcí změna lektorů vyhrazena.

STORNO PODMÍNKY: Pokud jste zaregistrován/a a provedl/a jste platbu, na workshop se však nemůže dostavit a řádně se neomluvíte nejpozději 14 dní před dnem konání, je nevratná celá zaplacená částka. Své místo však lze vždy převést na jinou osobu

Plakáty k akcím

Proběhlé akce

Close Menu