Workshopy a semináře

Nadcházející akce YIN YANG YOGOVNY

Rytmus a vlny, v těle a emocích

NOVINKA od listopadu

Znáš rytmus svého těla? Jak vypadá vlna Tvé emoce v nohách? Jak snadné je pro Tebe zachytit tlukot svého srdce? Umíš vědomě vnímat svůj uvolněný dech a pozorovat kam až Tě zavede? Dovedeš zmapovat napětí ve svém těle a pracovat s ním?

                   V pěti segmentech těla – hlava, hrudník a krk, pánev, záda, nohy

                   V pěti sobotních odpoledních

                   Ve struktuře i impulsech

                   Při cvičeních v párech, ve skupině či individuálně

Propojíme se s vlastním prožíváním přes tělo, můžeme zažít úlevu, vhled či zcela nový pocit v rovině fyzické i emoční.

Seminář nabízí bezpečný  a  laskavý  prostor  pro  všechny, kdo chtějí zjistit, co nabízí bodyterapie a terapeutická jóga a získat nový pohled a inspiraci do svého života, rádi pracu- jí v prožitkové rovině nebo potřebují pouze ulevit od nahro- maděného stresu a touží stát se sebe-vědomější.

Zažijeme  biodynamický  tanec,  verbální  i  neverbální  techniky inspirované biodynamickou bodypsychoterapií a dalších na tělo zaměřených směrů. Dotkneme se práce s vybranými segmenty těla (nohy, pánev, bránice, krk,aj.) a témat s nimi spojenými, včetně toho, co za klíčové téma se objevuje právě vám.

Přijměte pozvání a přijďte se naladit na sebe skrze svůj rytmus a vlny. Můžete pak nejen lépe plout a zdolávat divokou řeku svého života, ale i porozumět svým stojatým či kalným vodám na své cestě.

Termíny: 8.října 2022, 12.listopadu 2022, 10.prosince 2022, 7.ledna 2022 a 4.února 2022

Soboty vždy 12-16hod

Místo: Yoga and Art, Náměstí Jiřího z Poděbrad 1658, Praha 3

Cena: 5000,-/5 setkání, pokud to umožní kapacita pak 1500,-/jednotlivě

ihlášení: yinyangyogovna@gmail.com

Lektorky:

Dáša Vaďurová – Instruktorka jógy a meditace, jógová terapeutka – Dáša chápe jógu a také starodávné introspektivní tech- niky jako prostředek sebepoznání, dokonalé zrcadlo, bezpečný přístav ve vibrujícím oceánu vnitřního i vnějšího světa, psy- cho-spirituální systém. Představí Vám, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a meditaci. Jak nahlédnout do nitra,

pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe. Více o Dáši na:   ww w.y in y an gy o govn a. cz

RNDr.Martina Hůlková,PhD – molekulární bioložka a biodynamická bodypsychoterapeutka, také žena ve výcviku mateř- ských vědomých přístupů, kde hlavními školiteli jsou její děti. Autorka projektu Den Naděje www.dennadeje.cz , věnovaný rodičům po ztrátě dítěte. Provází své klienty na cestě růstu a sebepoznání, která ne vždy vede komfortní zónou. Pracuje biodynamicky, což pro ni znamená, že se s klienty dívá na to, co chybí nebo co je nedokončeno a brání tedy dalšímu postu- pu, posunu či úlevě.

 

14.4.-16.4.2023 Víkend v ústraní s jógou  a meditací Chalupa u Vodnářů, Mirotice   Místa obsazena, hlásit se je možné jako náhradník 

Tradiční výjezd z města k usebrání, ztišení a zahledění do vnitřní krajiny našeho těla  a především duše. Víkendem provedu skrze tělo a prostřednictvím jógových a meditačních technik.

O chutnou krmi se i tentokrát postará Petra Zemanová.

Cena: 4600 Kč (zahrnuje ubytování, stravu a lektorné)
Kontakt a přihlášení: yinyangyogovna@gmail.com

Lektoři: Dáša Vaďurová

Podzimní jógový retreat s tématem Emoce v těle proběhne opět na Statku Lozice a opět s Martinou Hůlkovou v termínu 22.-24.9.2023, rezervace otevřena 🙂

Pozn: U všech akcí změna lektorů vyhrazena.

 

STORNO PODMÍNKY: Pokud jste zaregistrován/a a provedl/a jste platbu, na
workshop se však nemůže dostavit a řádně se neomluvíte nejpozději
14 dní před dnem konání (jde-li o jednodenní akci), respektive 21 dní (v případě vícedenních akcí), je nevratná celá zaplacená částka. Své místo však lze vždy převést na jino

 

Plakáty k akcím

Proběhlé akce

Close Menu