Workshopy a semináře

Nadcházející akce YIN YANG YOGOVNY

 Pište si do diářů:

14.9.2019 AJURVÉDA A JÓGOVÁ TERAPIE 10:00-18:00 s Terezou Lindauerovou

Cílem semináře bude individuální diagnostika z pohledu Ajurvédy a Jógové terapie s následnyým doporučením stran životního stylu, stravy a cvičení.

28.9.2019 CYKLUS 5 PRVKŮ – ZEMĚ A KOV 10:00-18:00 

V rámci tohoto semináře se společně ponoříme do tajů prvků Země a Kov, prožijeme je ve svých tělech a zároveň lépe pochopíme jejich fungování a souvislosti.

Země v přírodě i v nás je prvkem transformačním, je nejhustší formou energie představující pevnost, stabilitu, oporu, princip soudržnosti. Fyziognomicky je spojená s chodidly, nohama, kostrčí a spodními zády.
Souvisí s orgánem sleziny a žaludku. Podíváme se, jak ovlivňuje trávení potravy a také prožitých emocí, jakou mají spojitost se svaly a jak tyto orgány posílit, když děláme moc sedávé práce nebo často přemítáme nad životem.

Práce s prvkem Kovu bude o plicích a tlustém střevě, o zdokonalovaní a sebeúctě, pevnosti a lpění. Naučíme se cviky na uvolnění smutku a posílení radosti. Kov nám dává do života strukturu, řád, který je potřeba úplně stejně jako svobodný pohyb bez pravidel. Budeme si povídat o těchto kvalitách.

Celý den budeme praktikovat Yin Yogu, aneb akupunkturu bez jehel, a uzdravující Jógovou terapii. Využijeme jak Qi-gong, tak i meditační praxi. Součástí bude povídání o stravě pro jednotlivá období.

Kdy: sobota 28.září 2019 (10:00 – 18:00)
Kde: Jógacentrum Velehradská 21, Praha 3
Cena: 1.700 Kč
Kontakt a přihlášení: yinyangyogovna@gmail.com
Pro velký zájem doporučujeme včasnou rezervaci místa.

Lektoři:
Dáša Vaďurová : Instruktorka jógy a meditace, jógová terapeutka. Dáša chápe jógu jako prostředek sebepoznání, dokonalé zrcadlo, bezpečný přístav ve vibrujícím oceánu vnitřního i vnějšího světa, psycho-spirituální systém. Představí Vám, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a meditaci. Jak nahlédnout do nitra, pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe.

a

Petu Arcimovičová – Tradiční čínská medicína, Qigong, fyzioterapie. Petu se dlouhodobě věnuje cvičení qigong, používá ho jako každodenní prostředek pro podporu udržení si energie a zdraví. Zajímá se o filosofie různých národů, inspiruje se z nich a hledá tak cestu sama k sobě a vnitřnímu míru. Na semináři vám představí pohled tradiční čínské medicíny na element dřevo, naučí vás některé qigongové cviky a otevře i práci s hlasem.

 

… a snad ještě něco dáme 🙂

Pozn: U všech akcí změna lektorů vyhrazena.

STORNO PODMÍNKY: Pokud jste zaregistrován/a a provedl/a jste platbu, na workshop se však nemůže dostavit a řádně se neomluvíte nejpozději 14 dní před dnem konání, je nevratná celá zaplacená částka. Své místo však lze vždy převést na jinou osobu.

Plakáty k akcím

Close Menu