Workshopy a semináře

Nadcházející akce YIN YANG YOGOVNY


4. květen 2024 – 12:00-14:30 Jin jóga: Z hloubky v krajinách vnitřního světa-Srdce a Oheň 

Naše setkání bude o zastavení se u srdce. Z pohledu tradiční čínské medicíny je prvkem léta Oheň, jenž znamená duševní vývoj, inspiraci, intuici, zvědavost, zájem a učení. Z emocí jsou s Ohněm spjaty láska a radost, zášť, nervozita a pocity viny. Element Ohně souvisí s energetickými drahami Srdce, Tenkého střeva a Pericardu (osrdečníku), budeme působit na náš cévní a krevní systém. 

Cena: 550,-, Místo: Nám. J. z Poděbrad 1658, 130 00 Praha 3-Vinohrady. 

Lektor: Dáša Vaďurová 

 

1. červen 2024 – 12:00-14:30 Jin jóga: Z hloubky v krajinách vnitřního světa- Ticho 

Tento workshop nám umožní napravit rovnováhu a vyzve nás, abychom vklouzli do klidnějších, jemnějších vod jógové praxe. Seminář proběhne v tichu, bez zbytečných slov a hudby. Účastníci dostanou vždy na začátku jinové pozice krátkou instrukci, pro ukončení pozice uslyší signál. Závěrem zakusíme tichou relaxaci a usedneme k introspekci. 

Vhodné pro začátečníky i pokročilé. 

Cena: 550,-, Místo: Nám. J. z Poděbrad 1658, 130 00 Praha 3-Vinohrady. 

Lektor: Dáša Vaďurová 

 

 

Podzimní jógový retreat s tématem Emoce v těle – ZROZENÍ proběhne opět na Statku Lozice a opět s Martinou Hůlkovou v termínu 20.-22.9.2024

Zaměříme se na práci se svými zdroji – vnitřními i vnějšími, také jejich propojenost nelze opominout. Zvědomíme si kontakt s tím, co nás v životě podporuje, posiluje a zvyšuje naši sebehodnotu a odolnost tzv. resilienci. Přístupové cesty, které vám postupně nabídneme, abyste našli svoje „doma“, povedou přes různorodou práci s tělem (sebevyjádření v prostoru, práce se smyslovým vnímáním, aj.), kreativní tvoření, imaginace i verbální sdílení našich zkušeností v této oblasti. 

Retreat nabídne bezpečný  a  laskavý  prostor  pro  všechny, kdo chtějí zjistit, co nabízí bodyterapie a terapeutická jóga a získat nový pohled a inspiraci do svého života, rádi pracují v prožitkové rovině nebo potřebují pouze ulevit od nahromaděného stresu a touží stát se sebe-vědomější.

Zažijeme jógové a meditační techniky,  biodynamický  tanec, verbální  i  neverbální  techniky inspirované biodynamickou bodypsychoterapií a dalších na tělo zaměřených směrů. 

Chybět nebude houboká jin jógová praxe prohlubující téma setkání. Zaměříme se na Zemi a Vodu.

Cena: 5190 Kč (zahrnuje ubytování, stravu a lektorné)
Kontakt a přihlášení: yinyangyogovna@gmail.com

Lektoři: 

Dáša Vaďurová – Instruktorka jógy a meditace, jógová terapeutka – Dáša chápe jógu a také starodávné introspektivní tech- niky jako prostředek sebepoznání, dokonalé zrcadlo, bezpečný přístav ve vibrujícím oceánu vnitřního i vnějšího světa, psy- cho-spirituální systém. Představí Vám, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a meditaci. Jak nahlédnout do nitra,

pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe. Více o Dáši na:   ww w.y in y an gy o govn a. cz

RNDr.Martina Hůlková,PhD – molekulární bioložka a biodynamická bodypsychoterapeutka, také žena ve výcviku mateř- ských vědomých přístupů, kde hlavními školiteli jsou její děti. Autorka projektu Den Naděje www.dennadeje.cz , věnovaný rodičům po ztrátě dítěte. Provází své klienty na cestě růstu a sebepoznání, která ne vždy vede komfortní zónou. Pracuje biodynamicky, což pro ni znamená, že se s klienty dívá na to, co chybí nebo co je nedokončeno a brání tedy dalšímu postupu, posunu či úlevě.

Pozn: U všech akcí změna lektorů vyhrazena.

 

STORNO PODMÍNKY: Pokud jste zaregistrován/a a provedl/a jste platbu, na
workshop se však nemůže dostavit a řádně se neomluvíte nejpozději
14 dní před dnem konání (jde-li o jednodenní akci), respektive 21 dní (v případě vícedenních akcí), je nevratná celá zaplacená částka. Své místo však lze vždy převést na ji

 

Plakáty k akcím

Proběhlé akce

Close Menu